Pro podnikatele ČS

Distribuce LPG – dodáme přímo k Vám na čerpací stanici

Dodávky
Společnost Spolgas s.r.o. se zabývá distribucí kapalného plynu v autocisternách i v PB lahvích a také Vám poskytne potřebné informace a postupy v oblasti dodávek a spotřeby plynu.
V případě Vašeho zájmu stačí vyřídit zvláštní povolení a učinit objednávku. Pokud se nechcete s vyřizováním zvláštního povolení zdržovat, na základě uzavření mandátní smlouvy Vás můžeme zásobovat ihned.
Dodáváme do všech zásobníků s platnými revizemi. Nemáte potřebné revize? Před závozem plynu je provedeme.

Výhody dodávání od naší společnosti:

- Rychlá dodací lhůta (na základě telefonické či písemné objednávky s naším distributorem možnost dodání do druhého dne => odbouráme Vaše starosti s dlouhodobou lhůtou pro dodání produktu)
- Zaručeně nízké ceny
- Zaručujeme kvalitu i původ produktu

Máte technologii čerpací stanice dlouhodobě pronajatou a jste nuceni akceptovat každou cenu Vašeho dodavatele? Uvažujete o zřízení vlastní čerpací stanice?
Pomůžeme Vám vypovědět Vaší stávající smlouvu. Dodáme čerpací stanici nebo jednotlivé komponenty do Vašeho vlastnictví. Vlastní zařízení Vám umožní provádět výběrová řízení na dodavatele pohonné směsi. Financování zařízení do Vašeho vlastnictví je možné i formou splátek nebo úvěru, jejichž realizaci Vám zajistíme.
Podrobnější informace Vám poskytneme na naší infolince: +420 739 277 324 nebo na emailu: asistent@spolgas.cz
Dodávku kapalného plynu provádíme prostřednictvím vlastních autocisteren nebo v PB lahvích.

Protokol o kontrole LPG

cerpaci-stanice-gazoline-damilano-studio-0